5.8 / 10
1 1
Film Hakkında
I.S.S.
Fragman İzle

Uluslararası Uzay İstasyonu, insanlığın ortak çabasının bir sembolüdür. Dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanları, bu istasyonda birlikte çalışarak, insanlığın geleceğini şekillendirecek önemli araştırmalara imza atmaktadırlar. Ancak, dünya üzerindeki uluslararası gerilimler, bu ortak çabayı tehdit etmeye başlamıştır.

Bir gün, istasyondaki bilim insanları, komuta merkezlerinden gelen bir mesajla şok olurlar. Bu mesajda, Dünya’da bir savaşın başladığı ve istasyonun güvenliğini sağlamaları gerektiği bildirilmektedir. Ekip üyeleri, bu mesaj karşısında şaşkına döner. Bilim insanları olarak, savaşın bir parçası olmak istemezler. Ancak, istasyonun güvenliğini sağlamaları gerektiği de bir gerçektir.

Ekip, bilimsel misyonlarından uzaklaşarak, istasyonun güvenliğini sağlama görevini üstlenir. Ancak, bu süreçteki gerilim her geçen an artmaktadır. Ufak bir kıvılcım, büyük bir felaketin yaşanmasına yol açabilir.

Orijinal AdıI.S.S. Film Türü 2024 Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Gabriela Cowperthwaite Oyuncular Ariana DeBose, Chris Messina, John Gallagher Jr., Masha Mashkova, Costa Ronin, Pilou Asbæk
İzlenme133 IMDb5.8 Film Süre95 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz