4.5 / 10
1 1
Film Hakkında
The Image of You
Fragman İzle

Anna ve Zoe, tek yumurta ikizleri olarak doğmuş olsalar da, karakterleriyle birbirlerinden tamamen farklıydılar. Anna, her zaman riskleri göze alan ve hayatı dolu dolu yaşayan biriydi. Zoe ise her adımını özenle planlayan, dikkatli bir yapısıyla bilinirdi. Bir gün, Anna’nın karşısına çıkan karizmatik tüccar Nick, onun hayatını kökten değiştirecekti.

Anna ve Nick arasındaki çekim hızla bir aşka dönüşürken, Zoe için kardeşinin bu ilişkisi kaygı vericiydi. Nick’in gizemli geçmişi ve ilişkinin ani başlaması, Zoe’nin içinde rahatsızlık yaratmıştı. Kardeşinin güvenliği için harekete geçen Zoe, Nick’in geçmişiyle ilgili detaylı bir araştırmaya girişti.

Ancak araştırma derinleştikçe, Zoe beklenmedik gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldı. Nick’in geçmişi, sadece birkaç küçük sırdan ibaret değildi; daha karmaşık ve tehlikeli bir tabloya işaret ediyordu. Kız kardeşini koruma arzusu, Zoe’yi adım adım tehlikeli sularda yüzmeye zorlarken, kendi güvenliği ve ahlaki sınırları arasında bir denge kurmaya çalışacaktı.

Orijinal AdıThe Image of You Film Türü 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Jeff Fisher Oyuncular Sasha Pieterse, Parker Young, Mira Sorvino, Nestor Carbonell, Michele Nordin, Ben Milliken, Rebekah Graf, Mark Provencher
İzlenme52 IMDb4.5 Film Süre90 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz