5.6 / 10
1 1
Film Hakkında
60 Dakika
Fragman İzle

Octavio, hayatının en zor kararlarından birini vermek üzereydi. Kızının doğum günü yaklaşıyordu ve Octavio, kızının doğum gününe yetişebilmek için müsabakasından çekilmek zorundaydı. Ancak, eğer müsabakasından çekilirse, velayetini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktı.

Octavio, bu kararını verirken uzun süre düşündü. Kızının doğum günü, onun için çok önemliydi. Kızının doğum gününde yanında olmak istiyordu. Ancak, velayetini kaybetmek de onun için çok önemliydi.

Sonunda, Octavio kararını verdi. Kızının doğum gününe yetişebilmek için müsabakasından çekilmeye karar verdi. Bu karar, Octavio’yu çok üzdü. Ancak, Octavio, kızı için her şeyi yapmaya hazırdı.

Octavio’nun bu kararı, onu beklenmedik bir tehlikenin içine sürükledi. Octavio’nun müsabakasından çekilmesi, onu bir grup suçlu tarafından hedef haline getirdi. Bu suçlular, Octavio’dan müsabakayı kaybetmesi nedeniyle intikam almak istiyorlardı.

Octavio, kızının doğum gününü kutlayabilmek ve velayetini koruyabilmek için, bu suçlulardan kurtulmak zorundaydı. Octavio, şehrin sokaklarında nefes kesen bir kovalamacaya girdi. Suçlular, Octavio’yu yakalamak için her şeyi yapıyorlardı. Octavio ise, gücünü, zekasını ve kurnazlığını kullanarak suçlulardan kurtulmaya çalışıyordu.

Koalamaca, Octavio’nun kızının doğum günü partisinin yapıldığı yere kadar sürdü. Octavio, son anda suçlulardan kurtulmayı başardı ve kızının doğum gününü kutlayabildi. Bu olay, Octavio’nun kızına olan sevgisini bir kez daha gösterdi.

Orijinal Adı60 Minuten Film Türü 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Oliver Kienle Oyuncular Emilio Sakraya, Dennis Mojen, Marie Mouroum, Florian Schmidtke, Paul Wollin, Aristo Luis, Morik Heydo, Alain Blazevic
İzlenme249 IMDb5.6 Film Süre88 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz