7.6 / 10
1 1
Film Hakkında
Ahsoka
Fragman İzle

Galaksi, bir karanlık çağa giriyordu. Thrawn’un liderliğindeki tehlikeli grup, galaksiyi kontrol altına almak için her şeyi yapıyordu. Eski Jedi Şövalyesi Ahsoka Tano, bu tehdide karşı koymak için harekete geçti.

Ahsoka, Thrawn’u durdurmak için güçlü bir ekip bir araya getirmeye karar verdi. Ekibinde, eski arkadaşları Rex, Sabine ve Hera da vardı.

Ahsoka ve ekibi, Thrawn’un izini sürmek için galaksiyi dolaşmaya başladı. Ancak Thrawn, çok güçlü bir liderdi ve Ahsoka’yı her seferinde bir adım önde tutmayı başarıyordu.

Ahsoka, bu zorlu mücadelede içsel bir savaşla da yüzleşmek zorundaydı. Thrawn’un güçleri giderek artıyordu ve Ahsoka, bu tehdide karşı koyabilecek miydi?

Ahsoka, kararlılığı ve cesaretiyle galaksiyi kurtarmak için savaşmaya devam etti. İçsel savaşını da yenerek, Thrawn’un yenilgisini sağladı.

Galaksi, Ahsoka’nın sayesinde yeniden aydınlığa kavuştu. Ahsoka, bir kahraman olarak tarihe geçti ve galaksiyi büyük bir felaketten kurtardı.

Orijinal AdıAhsoka Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Dave Filoni Oyuncular Rosario Dawson, David Tennant, Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno, Diana Lee Inosanto, Eman Esfandi
İzlenme385 IMDb7.6 Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz