3.6 / 10
1 1
Film Hakkında
Aklın Gözü
Fragman İzle

Kablosuz sinir ağı ve becerilerin insanlar arasında aktarılmasını sağlayan benzersiz bir yazılımı geliştiren dahilik düzeyindeki genç öğrenci grubu, kuantum bilgisayarın potansiyelini keşfetme konusunda tarihi bir adım atmıştır. Bu bilimsel başarı, gençlerin içinde büyük bir heyecan yaratmıştır. Yeni bir özgürlük çağının kapısını aralayabilecekleri inancıyla dolup taşan gençler, teknolojilerinin insanlık için büyük bir umut olduğuna olan güvenle doludurlar.

Ancak gençler, buldukları bu teknolojiyi düşüncesizce yayma kararı alarak kendilerini büyük bir tehlikenin içine atmışlardır. Kısa bir süre sonra, bu güçlü aracın kötü niyetli kişilerin eline geçme potansiyeli ortaya çıkar. Karanlık güçler, bu teknolojiyi kontrol etme amacıyla ortaya çıkar ve gençler, yarattıkları şeyle savaşmak zorunda kalmadan önce durumun vahametini anlarlar.

Orijinal AdıMindGamers Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Andrew Goth Oyuncular Sam Neill, Dominique Tipper, Oliver Stark, Tom Payne, Melia Kreiling, Antonia Campbell-Hughes, Predrag Bjelac, Turlough Convery
İzlenme191 IMDb3.6 Film Süre97 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz