5.3 / 10
1 2
Film Hakkında
Aşk Taktikleri 2
Fragman İzle

Aslı ve Kerem, iddialarıyla başlayan ilişkilerini gerçeğe dönüştürmek için çabalarken, evlilik konusunda farklı düşüncelere sahip olmalarıyla karşı karşıya kalır. Aslı, Kerem’i evlilik konusunda ikna etmeye çalışırken, Kerem ise onu bu fikirden uzaklaştırmak için taktikler kullanır.

Aşk Taktikleri 2, 2023 yılında çekilen bir Türk filmidir. Senaryosu Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınan film, romantik ve komedi türündedir. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken, başrollerde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız yer almaktadır. Ayrıca Atakan Çelik, Hande Yılmaz, Deniz Baydar, Melisa Döngel, Ceyhun Mengiroğlu, Bora Akkaş, İpek Tuzcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu ve Ümit Erdim gibi tanınmış oyuncular da filmde rol almaktadır.

Aşk Taktikleri 2, Netflix tarafından sunulan bir yapım olup, Türk sinemasının yerli bir örneğidir. Film, evlilik konusunda farklı düşüncelere sahip olan Aslı ve Kerem’in ilişkilerini konu almaktadır. İkili, evlilik fikrine karşıt taktikler kullanarak birbirlerini ikna etmeye çalışırken, komik ve romantik olaylar yaşanmaktadır. Aşk Taktikleri 2, 2023 yılında vizyona girdi.

Orijinal AdıAsk Taktikleri 2 Film Türü 2023 Filmleri, Komedi, Netflix, Romantik - Aşk, Türk Filmleri Film Dili Film Kalite , , Yönetmen Recai Karagöz Oyuncular Demet Özdemir,Sükrü Özyildiz,Atakan Çelik,Bora Akkas,Deniz Baydar,Hande Yilmaz,Melisa Döngel,Ceyhun Mengiroglu
İzlenme271 IMDb4.9 Film Süre98 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz