6.7 / 10
1 2
Film Hakkında
Büyü de Gel
Fragman İzle

Büyü de Gel, 2023 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. New York’un Montauk bölgesinde yaşayan Maddie’nin hikayesini anlatmaktadır. Maddie, Uber sürücülüğü yaparak geçimini sağlayan bir kadındır. Ancak bir mahkeme kararıyla mal varlığının geri alınmasını öngören bir durumla karşı karşıya kalır. Maddie’nin acil paraya ihtiyacı vardır ve bu sırada tuhaf bir teklif alır.

Bir arkadaşının aracılığıyla tanıştığı bir aile, asosyal olan oğullarının kabuğundan çıkması için onunla çıkacak birini aramaktadır. Maddie, bu ailenin oğlunu kabuğundan çıkarmayı başarırsa maddi sıkıntılarını çözebilecektir. Ancak bu genç ile nasıl bağlantı kuracağı konusunda endişeleri vardır.

Büyü de Gel, Jennifer Lawrence ve Andrew Barth Feldman’ın başrollerini paylaştığı bir filmdir. Ebon Moss-Bachrach, Natalie Morales, Matthew Broderick, Laura Benanti, Scott MacArthur ve Danielia Maximillian gibi oyuncular da filmde yer almaktadır. Film, komedi türünde olup 2023 yılının en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.

No Hard Feelings adıyla da bilinen film, bolca doğaçlama sahneleriyle dikkat çekmektedir. Jennifer Lawrence ve Andrew Barth Feldman arasında doğaçlama sahnelerinin olduğu film, eğlence ve komedi dolu bir deneyim sunuyor. Filmin çekimleri New York Eyaleti’nin Long Island adasında gerçekleştirilmiştir.

Büyü de Gel, 2023 yılında vizyona giren Türkçe dublaj filmidir. Yönetmenliğini Gene Stupnitsky yapmış olup senaryosuna da katkıda bulunmuştur. Film, 6.8 IMDb puanına sahiptir. Türkçe adı Büyü de Gel olan No Hard Feelings, komedi ve romantik türündeki bir yapım, iyi seyirler.

Orijinal AdıNo Hard Feelings Film Türü 2023 Filmleri, Komedi, Romantik - Aşk, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , , Yönetmen Gene Stupnitsky Oyuncular Jennifer Lawrence,Andrew Barth Feldman,Laura Benanti,Matthew Broderick,Natalie Morales,Scott MacArthur,Ebon Moss-Bachrach,Kyle Mooney
İzlenme485 IMDb6.4 Film Süre103 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz