6.1 / 10
1 1
Film Hakkında
Canavarın Maskesi
Fragman İzle

Kasabanın huzurlu günleri, ardı arkası kesilmeyen cinayetlerle bambaşka bir kâbusa dönüştü. Herkesin kalbinde bir korku yatıyordu, çünkü katilin kimliği ve amacı belirsizdi. Gizemli cinayetlerin ipuçlarını ararken, kasaba halkı adeta gölgelerin arasında kaybolmuştu. Katil, her cinayetinde bir oduncu canavar maskesi takıyor ve kurbanlarının beyinlerini alarak cinayet mekânından ayrılıyordu.

Avukat Ninomiya Akira’nın hayatı tehlike altındaydı ve bu durum kasabanın sessizliğini sonsuza dek bozdu. Akira, öfke ve intikam ateşiyle yanarken, içindeki soğukkanlılığı kaybetmeye başladı. Toshiro Ranko, Hasumi Emi, Dr. Sugitani Kuro ve Kenmochi Takeshi gibi birçok kişi, bu karmaşık davada yer alarak kasabanın kaderini değiştirmeye çalıştı.

Karanlığın içinden gelen bu tehlike karşısında, kasaba halkı adeta gölgenin korkusuyla sınırlanmıştı. Ancak, Akira ve ekibi, bu karanlığın içinden çıkıp gerçeği gün yüzüne çıkarmak için hazırdı.

Orijinal AdıKaibutsu no kikori Film Türü 2023 Filmleri, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Takashi Miike Oyuncular Kazuya Kamenashi, Nanao, Riho Yoshioka, Keisuke Horibe, Minosuke, Shidô Nakamura, Kiyohiko Shibukawa, Shôta Sometani
İzlenme65 IMDb6.1 Film Süre119 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz