6.3 / 10
1 1
Film Hakkında
Çılgın Hırsız 4
Fragman İzle

New York City’de mutlu bir aile olarak yaşayan Gru, Lucy, Margo, Edith ve Agnes’in sıradan hayatı, ansızın gelişen olaylarla dolup taşar. Gru, geçmişteki kötü ününü geride bırakarak sevdikleriyle kötülükten uzak bir yaşam sürmektedir. Ancak, Gru’nun renkli geçmişi bir gün beklenmedik bir şekilde geri döner.

Gru’nun eski ortağı Balthazar Bratt, uzun bir aradan sonra ortaya çıkar. Bratt, geçmişte Gru’nun en büyük rakiplerinden biri olmuş ve şimdi intikam amacıyla geri dönmüştür. Margo’yu kaçırarak Gru’nun huzurlu yaşamını alt üst eder. Gru, bu beklenmedik tehdit karşısında kızını kurtarmak ve Bratt’ı durdurmak için hemen harekete geçmek zorundadır.

Gru, Bratt’ı durdurmak ve Margo’yu kurtarmak için zorlu bir mücadele içine girerken, çevresindekiler de ona destek olur. Ancak, Gru’nun tek başına üstesinden gelemediği zorluklarla karşılaşır. Yolda, Gru eski süper kötü arkadaşlarına rastlar ve onlardan yardım istemek zorunda kalır. Birlikte, eski düşmanlarıyla işbirliği yaparak Bratt’a karşı koymak için bir plan yaparlar.

Orijinal AdıDespicable Me 4 Film Türü 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Chris Renaud, Patrick Delage Oyuncular Steve Carell, Kristen Wiig, Joey King, Will Ferrell, Sofía Vergara, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Madison Skyy Polan
İzlenme824 IMDb6.3 Film Süre95 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz