4.3 / 10
1 2
Film Hakkında
Çöl Avcıları
Fragman İzle

Depremin dehşet veren etkisiyle Seul, tam anlamıyla bir kaosun içine sürüklendi. Şehir, kıyametin ardında kalan bir çorak arazi gibi görünüyordu. Bu büyük deprem, Seul’ü adeta yaşanmaz bir hale getirdi. Hayatta kalan az sayıdaki insan, ölümden beter bir yaşamın içine itildi. Ancak mücadeleleri, sadece doğal felaketlere karşı değil, aynı zamanda kanunsuz bir dünyada güç savaşlarına dayalı kurallarla da dolup taştı.

Seul’da kalan insanlar, çevrelerindeki tehlikelerle baş etmek zorunda değillerdi sadece, aynı zamanda birbirleriyle mücadele etmek zorundaydılar. Şehir, tam anlamıyla bir cehennemi andırıyordu. İşte tam da bu kaotik ortamda, Nam-San adlı cesur bir çorak arazi avcısı ortaya çıktı. Vahşi doğayla mücadele ederek hayatta kalmaya çalışan Nam-San, aynı zamanda bu yeni düzende varlığını sürdürebilmek için diğer hayatta kalanlarla birlikte ölümle göğüs göğüse mücadele etmek zorunda kaldı.

Orijinal AdıHwang-ya Film Türü 2024 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Heo Myeong Haeng Oyuncular Ma Dong-seok, Lee Joon-young, No Jeong-ee, Jun Hee Lee, Kim Young-sun, Ahn Ji-hye
İzlenme494 IMDb6.5 Film Süre107 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz