3.0 / 10
1 58
Film Hakkında
Culpa mia
Fragman İzle

Culpa mia, 2023 yapımı bir film, Noah’ın annesinin yeni kocasının malikanesine taşınmasıyla başlayan bir hikayeyi anlatıyor. Noah, sevgilisi ve arkadaşlarını geride bırakarak yeni bir yaşama adım atar. Bu taşınma, onu beklenmedik bir ilişkiye sürükler. Yeni üvey kardeşi Nick ile tanışır ve aralarında tuhaf bir çekim oluşur. İkili, karakterleri tamamen zıt olsa da, asi ve sancılı mizaçlarıyla dünyalarını altüst eder ve birbirlerine karşı sırılsıklam aşık olurlar.

Noah, alışık olmadığı bu yeni çevrede karmaşıklıklarla ve duygusal çatışmalarla mücadele etmek zorunda kalır. Nick’le olan ilişkisi hem kendisinin hem de çevresindekilerin beklentileriyle çelişirken, kalbinin sesini takip etmeye karar verir. Ancak bu yasak aşk, sadece içlerindeki tutkuyu körüklemekle kalmaz, aynı zamanda aile içinde gerilimlere ve karmaşalara yol açar.

Culpa mia, İspanya yapımı bir film olup Amazon Prime Video ve fullfilmizle.org tarafından yayınlanmaktadır. Domingo Gonzalez tarafından yazılan ve yönetilen filmde Fran Berenguer, Noah Casas, Gabriel Guevara ve Marta Hazas gibi genç yetenekler yer almaktadır. Film, dram türünde bir yasak aşk hikayesini beyazperdeye aktarıyor, iyi seyirler.

Orijinal AdıCulpa mía Film Türü 2023 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , , Yönetmen Domingo González Oyuncular Nicole Wallace,Gabriel Guevara,Marta Hazas,Iván Sánchez,Eva Ruiz,Víctor Varona,Fran Berenguer,Adriana Ubani
İzlenme5529 IMDb6.2 Film Süre117 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz