6.2 / 10
1 1
Film Hakkında
DD Returns
Fragman İzle

Pondicherry’nin sisli gecelerinde anlatılan bir hikaye vardır ki, dinleyenlerin yüreğini ürpertir. Yıllar önce, Fernandez ailesinin işlettiği gizemli bir kumar kulübü bulunmaktaydı. Bu kulüp, ziyaretçilerini birer birer yutuyordu. Herkes, bir daha geri dönmemek üzere kayboluyordu. Köylüler bu korkunç sırrı keşfettiklerinde, gözlerinde biriken öfke dalgaları Fernandez ailesine yöneldi. Aileyi diri diri yaktılar ve bu lanetli yerden kurtulduklarını sandılar. Ancak ailenin ruhları, trajedinin ardından hala kulübün bulunduğu yerde dolanmakta ve sonsuz bir lanetle hapsedilmiş durumdadır.

Zaman geçti, ve Sathish ile arkadaşları polisten kaçarken ellerinde para ve mücevherlerle dolu bir çantayı saklamak için bu perili evi seçtiler. Sathish, çantayı geri almak üzere geri döndüğünde, karşısına çıkan hayalet ona çantayı bırakıp gitmesi için bir hayatta kalma oyunu oynamasını şart koştu. Bu hayalet, Fernandez ailesinin intikamını almak ve onları sonsuzluğa hapsedilen diğer ruhlarla bir araya getirmek için fırsat kolluyordu. Sathish’in kız arkadaşı Shopi ve diğer bazı ekip üyeleri de olay yerine geldiğinde, artık hepsi hem perili evin ruhlarıyla hem de Fernandez ailesinin acı dolu intikam arzusuyla yüzleşmek zorundaydılar. Geçmişin karanlık sırlarını çözmeye çalışırken, bu lanetli evde hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadele veriyorlardı.

Orijinal AdıDD Returns Film Türü 2023 Filmleri, Komedi, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen S. Prem Anand Oyuncular Santhanam, Surbhi, Fefsi Vijayan, Pradeep Singh Rawat, Redin Kingsley, Motta Rajendran, Lollu Sabha Maaran, Masoom Shankar
İzlenme49 IMDb6.2 Film Süre124 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz