4.3 / 10
1 1
Film Hakkında
Dehşete Dalış
Fragman İzle

Yelkenlerin özgürlüğünü yaşamak isteyen Naomi, beklenmedik bir kararla sevgilisi Jackson’dan ayrılmaya karar verdi. Ancak, yalnızca Antigua’dan Grenada’ya doğru yelken açtığı sırada, bir fırtına onu ölü su olarak bilinen tehlikeli bir bölgeye sürükledi.

Orada, çaresiz ve yıkılmış bir tekneyle karşılaştı: Tomas ve Maria adında bir çift. Ancak, onların sadece masum bir çift olmadığı çok geçmeden ortaya çıktı. Naomi, uyuşturucu kaçakçısı olduklarını öğrendiğinde, hayatının en büyük mücadelesine girişti.

Köpek balıklarının istila ettiği sularda hayatta kalmak için batık enkazdan kokain almak zorunda olan Naomi için, bu yolculuk sadece bir maceradan çok daha fazlasıydı. Yelkenlerin rüzgarında başlayan bu serüven, onu karanlık suların derinliklerine sürükledi ve içindeki cesareti ortaya çıkardı.

Orijinal AdıDeep Fear Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Marcus Adams Oyuncular Mãdãlina Ghenea, Ed Westwick, Macarena Gómez, Stany Coppet, Ibrahima Gueye, David Leguesse, Mariana Garradas, Marco Canadea
İzlenme140 IMDb4.3 Film Süre84 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz