6.5 / 10
1 1
Film Hakkında
Donadona
Fragman İzle

Ali ve Ceren, sahne tutkusuyla dolu, birbirine sıkı sıkıya bağlı iki dosttur. Oyunculuk kariyerlerinde ilerlemek için çıktıkları bu yolculuk, pek çok zorlukla doludur. Uzun yıllar boyunca verdikleri emeklerin karşılığını bir türlü alamamış, hayal kırıklıklarıyla sarsılmışlardır. Ancak tüm bu zorluklara rağmen, içlerindeki ateş hiç sönmemiştir.

Bir gün, uzun süredir görmedikleri yönetmenleri Burak’ın teklifiyle hayatları yeniden değişir. Onların rol aldığı tiyatro oyunu, başlangıçta büyük umutlarla doludur. Ancak sahnede bekledikleri ilgiyi göremeyince, ikili yeniden umutsuzluğa kapılır. Özellikle Ali için, son dönemde yaşadığı başarısız deneyimlerin yarattığı etki büyüktür. Ancak Ali, sahnede yeniden doğacak gücü içinde bulur. Her düşüş, bir daha yükselme umuduyla dolu bir fırsat olarak görür ve kariyerindeki bu zorlu süreci aşmak için kararlılıkla çalışır.

Ali’nin azmi ve inancı, ona sonunda istediği başarıyı getirebilecek midir, yoksa hayalleri bir kez daha geride mi kalacaktır, zaman gösterecektir.

Orijinal AdıDonadona Film Türü 2024 Filmleri, Dram Film Dili Film Kalite Yönetmen Kaan Arici, Ismet Kurtulus Oyuncular Ahmet Kürsat Öçalan, Erdi Isik, Aybike Turan, Elif Gizem Aykul, Ali Bahadir Bahar, Müge Duygun, Elif Isçi, Ömercan Güldal
İzlenme52 IMDb6.5 Film Süre80 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz