7.5 / 10
1 1
Film Hakkında
Dreamcoin
Fragman İzle

Berk’in içine kapanık kişiliği, sosyal anksiyete bozukluğuyla mücadele etmesine neden olsa da, kripto para borsasındaki başarıları ona yeni bir umut vermiştir. Kazandığı parayı kuzeni Yücel’e anlattığında, Yücel’in gözlerindeki ışıltı, para kazanma arzusunun ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Kripto dünyasında hiç deneyimi olmasa da, Yücel bu yeni fırsattan büyük heyecan duyar.

Ancak, hayatları beklenmedik bir şekilde değişir. Mafya, kripto para işlerini sıkı bir şekilde kontrol ettiğini gösterir ve isteklerini yerine getirmemeleri halinde ciddi sonuçlar doğuracağını belirtir. Bu tehdit altında, Berk ve Yücel’in güçlü bir bağları vardır ve birlikte bu zorluğun üstesinden gelmeye kararlıdırlar.

Her saniyenin kıymetli olduğu bu stresli süreçte, kuzenler birlikte hareket ederek mafyanın tuzaklarından kaçmayı ve hayatlarını kurtarmayı amaçlarlar. Berk’in iç dünyasındaki mücadelesiyle Yücel’in dış tehdide karşı olan cesareti, onları güçlü kılar ve birlikte bu zorlu sınavı geçmeye çalışırlar.

Orijinal AdıDreamcoin Film Türü 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram Film Dili Film Kalite Yönetmen Burak Kuka Oyuncular Furkan Eroglan, Erdem Sanli, Ece Efe, Burcu Karakaya, Selcuk Borak, Sinan Çatikkas, Kubilay Karça, Batuhan Karaca
İzlenme176 IMDb7.5 Film Süre100 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz