5.7 / 10
1 1
Film Hakkında
Dünya Dışı Saplantı
Fragman İzle

Ruth ve Harry’nin birlikte geçirdikleri yıllar, onları bir arada tutan bir bağ oluşturmuştur ve bu sefer doğanın kalbine bir yolculuk yapmaya karar verirler. Hazırlıklarını tamamlayıp sırt çantalarını omuzlarına aldıktan sonra, Kuzeybatı Pasifik’in vahşi doğasına doğru yola çıkarlar. Ormanda ilerlerken, karşılarına çıkan beklenmedik manzara, içlerinde büyük bir endişe uyandırır. Siyah bir örtüyle kaplanmış bir geyik cesedi, Harry’nin endişelerini arttırır ve acil bir durumun işareti olabileceği korkusuyla dolup taşar.
Ancak, bu sıra dışı olay, yolculuklarının tek gizemli anı değildir. Ruth, keşfe devam ederken bir mağaraya doğru ilerler ve orada bulduğu mavi su birikintisiyle şaşkına döner. Derinliklerde, gittikçe daha esrarengiz ve heyecan verici olaylarla karşılaşırlar. Her adımda, gerçekliklerinin sınırlarını zorlayan bir dünya keşfederler ve artık hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarlar.

Orijinal AdıSignificant Other Film Türü 2022 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Dan Berk, Robert Olsen Oyuncular Maika Monroe, Jake Lacy, Matthew Yang King, Dana Green, Loudon McCleery, Teal Sherer, Marcella Lentz-Pope, Andrew Morgado
İzlenme135 IMDb5.7 Film Süre84 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz