8.0 / 10
1 1
Film Hakkında
Ejderha Askerler
Fragman İzle

Ejderha Askerler 2020 filmi, bir banliyo kasabasının etrafını saran ölümcül bir ejderhanın tehdidiyle başlıyor. Bu ejderha, karanlığın ta kendisi gibi sessizce bekleyerek kasabayı kabusa çevirmiştir. Ejderhanın öfkesine ve alevlerine kapılan herkesin hayatta kalma umudu tükenmiştir, çünkü bu vahşi yaratık her yaklaşana acımasızca saldırmaktadır.

Ancak kasabayı korumak ve ejderhanın tehdidini ortadan kaldırmak için umutsuzca çırpınan cesur bir asker grubu ortaya çıkar. Bu askerler, tehlikeli bölgeye gönderilerek ejderhayla mücadele etmeye kararlıdır. Ellerinden geleni yapmaktan kaçınmayan askerler, alevler saçan gözlerle donatılmış bu yaratığı alt etmek için birbirlerine sıkıca sarılarak hayatta kalma savaşı verirler.

Ejderha Askerler filmi, ejderhaların mitolojik dünyasına ilgi duyan izleyiciler için kaçırılmaması gereken bir film. Gerilim dolu sahneleri, etkileyici görsel efektleri ve güçlü oyunculuk performanslarıyla, izleyiciler tarafından beğenildi.

Orijinal AdıDragon Soldiers Film Türü 2020 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Hank Braxtan Oyuncular Antuone Torbert, Ruben Pla, Tarkan Dospil, Heath C. Heine, Dan Sinclair, Arielle Brachfeld, Motown Maurice, Asa Forsyth
İzlenme371 IMDb3.3 Film Süre89 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz