5.1 / 10
1 10
Film Hakkında
Elemental: Doğanın Güçleri
Fragman İzle

Elemental Şehri’nde dört temel element – ateş, su, toprak ve hava – elementlerinden gelen sakinler arasında bir yaşam sürer. Bu elementlerin temsilcileri arasında ateşten gelen zeki ve enerjik Alev ile suyun sakin ve duygusal temsilcisi Deniz bulunmaktadır.

Bu iki zıt karakter, kendi elementlerinin özelliklerine rağmen derin bir arkadaşlık kurarlar. Ancak, bu arkadaşlık Amber’ın Elemental Şehri hakkındaki bakış açısını değiştirmesine sebep olur. Bu iki karakter, kendilerini, aşk ve dostluk temaları etrafında dönen zorlayıcı bir macerada bulurlar.

Disney ve Pixar’ın son animasyon harikası Elemental: Doğanın Güçleri, bu farklı elementlerin bir arada nasıl yaşadığına ve birbirleriyle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bir hikaye sunuyor. Özellikle, bağımsız ruhlu Alev ile go-with-the-flow Deniz arasındaki arkadaşlık, onların kendi dünyaları ve elementleri hakkındaki inançlarını sorgulamalarına neden oluyor.

2023 yapımı Elemental: Doğanın Güçleri animasyon filmi, Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde kesintisiz izleyebilirsiniz.

Orijinal AdıElemental Film Türü 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Peter Sohn Oyuncular Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie Del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri
İzlenme2903 IMDb7.0 Film Süre101 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz