7.7 / 10
1 2
Film Hakkında
Extraction 2
Fragman İzle

Extraction 2 2023 filmi. Tyler Rake, hayatta kalma mücadelesinden sonra yeni bir görevle karşı karşıyadır. Özel eğitimli bir paralı asker olarak, maceralar onun hayatının bir parçası haline gelmiştir. Bu sefer, Gürcistanlı bir gangsterin ailesini hapishaneden kurtarmakla görevlendirilir.

Tyler, askeri ve stratejik becerilerini kullanarak bu tehlikeli görevi başarıyla yerine getirmek zorundadır. Karşılaşacağı zorluklarla başa çıkmak için taktiksel düşünme yeteneği ve fiziksel gücüne güvenmelidir. Tyler Rake, kendi hayatını riske atacak ve başkalarının hayatını kurtarmak için her tehlikeyi göze alarak sonuna kadar savaşmak zorunda kalacaktır.

Extraction 2 filminde başrolde Chris Hemsworth yer almaktadır. Diğer oyuncular arasında Idris Elba, Olga Kurylenko, Golshifteh Farahani, Daniel Bernhardt, Tako Tabatadze, Tinatin Dalakishvili ve Justin Howell bulunmaktadır. Film, aksiyon, macera ve gerilim türlerinde yer almaktadır. Sam Hargrave tarafından yönetilen ve Joe Russo tarafından yazılan film, ABD yapımıdır.

Orijinal AdıExtraction 2 Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , Yönetmen Sam Hargrave Oyuncular Chris Hemsworth,Golshifteh Farahani,Adam Bessa,Tornike Gogrichiani,Demetre Kavelashvili,Tornike Bziava,Giga Shavadze,Tinatin Dalakishvili
İzlenme475 IMDb7.0 Film Süre122 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz