5.9 / 10
1 1
Film Hakkında
Finestkind
Fragman İzle

Yaz, sahil kasabasına yaklaşırken, Deniz ve Toprak’ın hayatı da değişiyordu. Deniz, babasının ölümünden sonra annesiyle birlikte kasabaya taşınmıştı. Toprak ise annesiyle birlikte kasabaya taşınmış, ancak babasının ölümünün sorumlusunun annesi olduğunu düşünerek ona karşı büyük bir öfke besliyordu.

Kasabanın balıkçılarından birinin öldürülmesiyle birlikte, Deniz ve Toprak’ın hayatı daha da karmaşıklaştı. Bu cinayet, kasabanın sakinlerini ve hatta Boston’daki bir suç çetesini tehdit ediyordu.

Deniz ve Toprak, bu cinayetin sırrını çözmek için birlikte hareket etmeye başladılar. Ancak bu sır, onları büyük bir tehlikenin içine sürükledi.

Deniz ve Toprak, suç çetesinin hedefi haline geldiler. Ancak bu tehlikeli durumdan kurtulmak için birbirlerine güvenmek zorundaydılar.

Deniz ve Toprak, kasabanın sakinlerini korumak için bir plan yaptılar. Bu plan, onları suç çetesinin karşına çıkardı.

Deniz ve Toprak, suç çetesiyle yaptıkları mücadelede başarılı oldular. Kasabanın sakinlerini ve hatta kendilerini kurtarmayı başardılar.

Bu macera, Deniz ve Toprak’ın hayatlarını sonsuza dek değiştirdi. Deniz ve Toprak, birbirlerine olan güvenini yeniden kazandılar ve kasabanın kahramanları oldular.

Orijinal AdıFinestkind Film Türü 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Brian Helgeland Oyuncular Ben Foster, Toby Wallace, Jenna Ortega, Tommy Lee Jones, Ismael Cruz Cordova, Aaron Stanford, Scotty Tovar, Tim Daly
İzlenme169 IMDb5.9 Film Süre126 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz