5.3 / 10
1 5
Film Hakkında
Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece
Fragman İzle

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece 2023 filmi, Freddy Fazbear’s Pizza’da geçen korku dolu bir gece vardiyasında Adam’ın mücadelesini anlatıyor. Adam, sorunlu bir güvenlik görevlisi olarak bu ünlü restoranda çalışmaya başlar. İlk gece vardiyasına heyecanla başlayan Adam, kısa sürede bu görevin beklediğinden daha zorlu olduğunu fark eder.

Gece ilerledikçe, animatronik karakterlerin beklenmedik ve korkutucu davranışları Adam’ı rahatsız etmeye başlar. Freddy, Bonnie, Chica ve Foxy gibi oyuncak karakterler, gece boyunca etraflarında dolaşarak Adam’ı takip eder ve onu korkutucu şekillerde rahatsız eder. Bu canlanan karakterler, Adam’ın korku dolu bir gece geçirmesine neden olur.

Adam, hem kendi güvenliğini sağlamak hem de restoranı korumak için zorlu bir mücadele verir. Bu süreçte, karakterlerin sırlarını ve restoranın karanlık geçmişini keşfeder. Film, korku türünde olup yönetmenliğini Emma Tammi üstlenmektedir. Mary Stuart Masterson, Josh Hutcherson, Elizabeth Lail, Matthew Lillard, Kat Conner Sterling, Jess Weiss, Piper Rubio ve Kevin Foster gibi oyuncular da filmde yer almaktadır.

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece filmi, 2023 yılında ABD’de çekilmiştir. Film, korku türünde olup 4K, 1080p ve 720p gibi farklı kalitelerde izleyebilirsiniz.

Orijinal AdıFive Nights at Freddy's Film Türü 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , , Yönetmen Emma Tammi Oyuncular Josh Hutcherson,Piper Rubio,Elizabeth Lail,Matthew Lillard,Mary Stuart Masterson,Kat Conner Sterling,David Lind,Christian Stokes
İzlenme521 IMDb5.6 Film Süre109 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz