5.7 / 10
1 1
Film Hakkında
Handling The Undead
Fragman İzle

Norveç’in serin başkenti Oslo, son zamanlarda bir kabusun içine sürüklenmişti. Normalde sakin ve huzurlu olan bu şehir, anormal sıcaklık artışıyla beraber korku dolu bir hikayenin merkezi haline gelmişti. Bir gece, mahallelerindeki evlerden yükselen çığlıklar ve panik dolu telefonlar, herkesi dehşete düşürmüştü. Üç ailenin yaşadığı dehşet verici deneyim, şehri derin bir endişe ve merak içinde bırakmıştı.

Ölülerin aniden mezarlarından çıkarak hayatta olduklarını ilan etmeleri, akıl almaz bir durumu ortaya koymuştu. Ancak bu dirilişler gerçek miydi yoksa başka bir varlık mıydı? Aileler, sevdiklerinin gerçekten döndüğünü anlamaya çalışırken, bu esrarengiz olayın ardındaki gizemi çözmek için harekete geçti. Her biri, bu paranormal aktivitenin izlerini sürmek için gece gündüz demeden çalışıyordu.

Orijinal AdıHåndtering av udøde Film Türü 2024 Filmleri, Dram, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Thea Hvistendahl Oyuncular Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Bahar Pars, Bjørn Sundquist, Denise Trankalis, Bente Børsum, Jan Hrynkiewicz, Olga Damani
İzlenme69 IMDb5.7 Film Süre97 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz