6.7 / 10
1 1
Film Hakkında
Hırsızlar
Fragman İzle

Charly, uzun yıllar boyunca sessiz sedasız bir yaşam sürmüş, geçmişindeki kötü anıları unutmuş gibiydi. Ancak bir gün, ansızın karşısına çıkan eski düşmanları, onu köşeye sıkıştırarak değerli bir serveti çalmaya zorlarlar. Olaylar kontrolden çıkar ve bir insan ölür, Charly kaçak haline düşer. Değerli eşyaları Avusturya’ya ulaştırmaları gereken Joseph’le ittifak kurmak zorunda kalır. İkili, Berlin’den Viyana’ya, oradan da Marsilya’ya kadar tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu macera, dolandırıcılarla olan mücadelelerine kadar ne kadar sürecek?
Charly ve Joseph, hayatta kalmak için her türlü numarayı çevirirken, aynı zamanda geçmişleriyle de yüzleşmek zorunda kalır. Zamanla, beklenmedik müttefikler edinirler ve mücadelelerini sürdürürler. Ancak bu yolculuk, sadece fiziksel tehlikelerle değil, aynı zamanda içsel çatışmalarla da doludur. Geçmiş hataları ve vicdanlarıyla boğuşurlarken, birbirlerine olan güvenlerini ve dayanışmalarını sınarlar. Sonunda, cesaretlerini ve zekalarını birleştirerek bir dolandırıcıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır.

Orijinal AdıCrooks Film Türü 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Marvin Kren, Benjamin Hessler, Georg Lippert Oyuncular Jonathan Tittel, Nicolas Wanczycki, Svenja Jung, Frederick Lau, Kida Khodr Ramadan, Klara Mucci, Christoph F. Krutzler, Karl Welunschek
İzlenme148 IMDb6.7 Film Süre50 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz