6.7 / 10
1 2
Film Hakkında
İllegal Hayatlar
Fragman İzle

İllegal Hayatlar, kaçak kumarhane işletmeye çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Mahsun, gizli bir kumarhane işletmektedir ve sürekli polis baskınlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Kumarhaneyi açık tutmak için Mahsun, sahte bir siyasi parti kurmaya karar verir. Bu sayede kumarhaneyi gizlice işletebileceğini düşünür. Ancak bu fikir, hem kendisini hem de arkadaşlarını bir dizi maceranın içine sürükler.

Film yönetmenliğini Cenk Çelik üstleniyor. Mahsun Karaca, Müjde Uzman, Mehmet Kahraman, Sahin Sarsu, Okan Has, Ugur Serhan, Ali Ihsan Varol ve Cenk Çelik gibi oyuncular filmde yer alıyor. Türkiye’de çekilen film, 2023 yılında vizyona girmiştir ve IMDb puanı 7.0 olarak değerlendirilmiştir.

İllegal Hayatlar, 2023 Filmleri, Komedi ve Türk Filmleri türleridedir. Film, yerli bir yapım olup 4K, 1080p ve 720p gibi yüksek kalitelerde izleyebilirsiniz.

Orijinal AdıIllegal Hayatlar Film Türü 2023 Filmleri, Komedi, Türk Filmleri Film Dili Film Kalite , , , Yönetmen Cenk Çelik Oyuncular Mahsun Karaca,Müjde Uzman,Mehmet Kahraman,Sahin Sarsu,Okan Has,Ugur Serhan,Ali Ihsan Varol,Cenk Çelik
İzlenme426 IMDb6.2 Film Süre105 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz