6.1 / 10
1 6
Film Hakkında
Kardeş Takımı
Fragman İzle

Deniz’in sakin bakışları, Derya’nın meraklı gözleri, Ali’nin kararlı duruşu ve Yaz’ın enerjik tavırlarıyla dolu dört kardeş, aileleriyle birlikte iddiasız bir hayat sürerlerken, bir sabah ansızın gerçekleşen bir olayla sarsıldılar. Anne ve babalarının TeknoStar adlı teknoloji devinde gizli ajan olarak görev yaptıklarını öğrenmeleri, genç kardeşlerin dünyalarını başlarına yıktı. TeknoStar, ülkelerarası öneme sahip bir teknoloji merkeziydi ve ailelerinin görevi, bu merkezi kötü niyetli güçlere karşı korumaktı.

Kardeşler, ailelerinin gerçek kimliğini öğrendiklerinde, önce şaşkınlık yaşadılar, ancak kısa süre sonra durumu kabullenip harekete geçmeye karar verdiler. Anne ve babalarının kaçırılmasıyla birlikte, evlerinde bulunan gizli odada ortaya çıkan TAKOZ adlı süper bilgisayar, Deniz, Derya, Ali ve Yaz’ı bir araya getirerek, onlara ailelerini kurtarma ve dünyayı kötü niyetli güçlerden koruma görevi verdi.

TAKOZ’un rehberliğinde, kardeşler, kendi yeteneklerini birleştirerek güçlü bir ekip oluşturdular. Deniz’in stratejik düşünce yeteneği, Derya’nın teknolojiye olan ilgisi, Ali’nin fiziksel becerileri ve Yaz’ın yaratıcı zekası, onları kötü niyetli güçlere karşı durmaya hazırladı. Bu dört kardeş, birlikte geçirecekleri zorlu bir macera ile ailelerini kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Orijinal AdıKardes Takimi Film Türü 2024 Filmleri, Aile, Komedi Film Dili Film Kalite Yönetmen Mustafa Kotan Oyuncular Melis Isiten, Firat Albayram, Çagan Efe Ak, Ceyda Kasabali, Mert Denizmen, Gece Isik Demirel, Gülhan Tekin, Ecrin Su Çoban
İzlenme2373 IMDb4.6 Film Süre95 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz