6.6 / 10
1 1
Film Hakkında
Kingudamu 2: Far and Away
Fragman İzle

Qin Eyaleti Kralı Ei Sei, Çin’i birleştirmeye kararlı bir lider olarak tahta geçti. Ancak kardeşinin isyanını bastırdıktan sonra, sarayına giren suikastçılar tarafından tehdit edildi. Şans eseri, Shin ve Ka Ryo Ten’in müdahalesiyle suikast girişimi başarısızlıkla sonuçlandı, ancak sarayın içinde hala tehlike devam etmekteydi.

Wei Eyaleti’nin komşu düşmanları sınırı geçerken, Shin, piyade olarak ilk savaşına katılmaya hazırlanıyordu. Piyade birimi, eski arkadaşları Bi Hei ve Bi Tou, deneyimli lider Taku Kei ve gizemli Kyou Kai’nin de aralarında bulunduğu beş kişilik bir ekip oluşturuyordu.

Wei’nin stratejik dehasıyla mücadele ederken, ekip Qin’in piyadelerini güçlü savaş arabaları kullanarak alt etmeye çalışıyordu. Dük Hyou, Qin’in büyük generali, savaşın gidişatını küçümseyerek bekliyordu.

Shin, zorlu koşullara rağmen kılıç ustalığıyla savaşırken, diğerleri yaratıcılıklarıyla hayatta kalmaya çabalıyordu. Bin kişilik general Bakü Koshin, Shin’in başarısını görür ve onlara katılmak için saldırır. Savaşın belirsizliği içinde, Dük Hyou beklenmedik bir hamle yapar.

Savaş ilerledikçe, beklenmedik bir kişi savaş alanında ortaya çıkar ve bu hamle tüm savaşın kaderini değiştirecektir. Ancak bu kişi, Wei’nin tarafında mı yoksa Qin’in tarafında mı?

Orijinal AdıKingdom 2: Harukanaru Daichi e Film Türü Aksiyon, Macera, Savaş, Tarih Film Dili Film Kalite Yönetmen Shinsuke Sato Oyuncular Kento Yamazaki, Ryô Yoshizawa, Kanna Hashimoto, Nana Seino, Shinnosuke Mitsushima, Amane Okayama, Takahiro Miura, Takayuki Hamatsu
İzlenme184 IMDb6.6 Film Süre134 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz