7.8 / 10
1 1
Film Hakkında
Kulüp 2. Sezon
Fragman İzle

1960’lı yılların İstanbul’unda, sosyal ve kültürel dönüşümlerin gölgesinde, şehrin eğlence atmosferinde yeni bir çağ başlıyordu. Bu dönemde, Kulüp İstanbul isimli mekan, şehrin gece hayatının nabzını tutan önemli bir buluşma noktası haline geldi. Kulübün sahibi Çelebi, gece hayatının önde gelen figürlerinden biri olarak parlıyordu. Sahne direktörü Matilda ise kulübün sanatsal dokusunu şekillendiriyordu.

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik sahnesinde yaşanan büyük değişimler, Kulüp İstanbul’u da derinden etkiledi. Kulübün eski müdavimleri, bu değişikliklere ayak uyduramayarak uzaklaşmaya başladılar. Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul’u canlı tutabilmek için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kaldılar. Bu zorlu süreçte, Kulüp İstanbul’un çalışanları ve bağlı müşterileri, bir araya gelerek dayanışma içinde hareket ettiler.

Orijinal AdıKulüp Film Türü 2023 Filmleri, Dram, Netflix Film Dili Film Kalite Yönetmen Seren Yüce, Zeynep Günay Oyuncular Gökçe Bahadir,Baris Arduç,Asude Kalebek,Salih Bademci,Firat Tanis,Merve Seyma Zengin,Sezer Aricay,Istar Gökseven
İzlenme166 IMDb7.8 Film Süre60 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz