5.5 / 10
1 1
Film Hakkında
Lanetli Kan
Fragman İzle

Jess, eşinden ayrıldıktan sonra, hayatının acı gerçekleriyle yüzleşmeye hazırlanıyordu. Hemşire olarak çalışan Jess, oğlu Owen ve kızı Tyler ile birlikte eski bir çiftlik evine taşındı. Ancak, yeni bir hayat kurma hayali, kısa sürede karanlık bir gerçekle çatışmaya girecekti.

Eski çiftlik evi, başlangıçta sakin bir huzur vaat ediyordu. Ancak, evin karanlık geçmişi, Jess ve çocuklarını bekleyen tehlikeleri gün yüzüne çıkardı. Owen, doğa üstü varlıkların etkisi altına girmişti ve aileleri için başlayan bu yeni hayat, bir kabusun içine sürüklenmişti.

Jess, çocuğunu kurtarmak ve ailesini korumak için kararlıydı, ancak karşısındaki güçlerin ne kadar büyük olduğunu kestiremiyordu. Çiftlik evinin sırları, Jess’in cesaretini sınayacak ve ailesini bekleyen karanlık tehlikelerle yüzleşmesine neden olacaktı.

Orijinal AdıBlood Film Türü 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Michelle Monaghan, Skeet Ulrich, Finlay Wojtak-Hissong, June B. Wilde, Skylar Morgan Jones, Danika Frederick, Jennifer Rose Garcia, Sarah Constible
İzlenme102 IMDb5.5 Film Süre108 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz