5.7 / 10
1 1
Film Hakkında
Maymun Kral
Fragman İzle

Netflix’te izleyicilerle buluşan bu özgün Çin yapımı aile filmi, bir maymunun, kendinden daha büyük bir şey için savaşmasını anlatıyor. Film, gizemli bir dövüş sopasına sahip olan bu kahraman maymunun, zorlu ve büyülü bir macera ile karşılaşmasını konu alıyor.

Maymun, küçük bir köyde yaşayan ve kendini dünyadan soyutlamış bir gençtir. Bir gün, gizemli bir dövüş sopası bulur. Sopanın sihirli güçleri olduğunu öğrenen maymun, dünyayı kurtarmak için bir yolculuğa çıkar.

Yolculuğu sırasında maymun, birçok zorlukla karşılaşır. Şeytanlar, ejderhalar ve tanrılar ile savaşmak zorunda kalır. Ancak maymun, kendinden daha büyük bir şey için savaştığını bilerek tüm engelleri aşar.

Maymun, yolculuk boyunca birçok şey öğrenir. Kendine güvenmeyi, başkalarına yardım etmeyi ve her şeyin ötesinde, iyinin kötüyü yenebileceğini öğrenir.

Film, çocuklara ve yetişkinlere cesaret, kararlılık ve iyilik gibi önemli değerleri aşılamayı amaçlıyor. Filmin etkileyici görselleri ve sürükleyici hikayesi, izleyicileri büyülü bir dünyaya götürüyor.

Orijinal AdıThe Monkey King Film Türü 2023 Filmleri, Aile, Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Anthony Stacchi Oyuncular Jimmy O. Yang, Bowen Yang, Jolie Hoang-Rappaport, Jo Koy, Ron Yuan, Nan Li, Andrew Pang, Stephanie Hsu
İzlenme259 IMDb5.7 Film Süre97 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz