7.1 / 10
1 1
Film Hakkında
Maymunlar Cehennemi 4: Yeni Krallık
Fragman İzle

2024 yapımı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, aksiyon ve bilim-kurgu türünde bir ABD yapımı filmidir. Wes Ball tarafından yönetilen filmde, Freya Allan, Kevin Durand ve Dichen Lachman gibi oyuncular yer almaktadır.

Maymunlar Cehennemi serisinin dördüncü filmi olan bu yapım, Sezar’ın hükümdarlığından yıllar sonra geçmektedir. Hikaye, genç bir maymunun geçmişi ve Sezar dönemini sorgulamaya başlamasıyla başlar. Gerçeği aramak için bir yolculuğa çıkan bu genç maymun, hem maymunlar hem de insanlar için geleceği belirleyecek önemli seçimler yapmak zorunda kalır. Ancak gerçek nedir? Genç maymunun yolculuğu sonunda öğrendiği şey gerçek midir? Ve en önemlisi, insanlar ve maymunlar arasındaki seçim ne olacaktır?

Sezar’ın liderliği altında maymun toplulukları büyümüşken, insanlar vahşi bir yaşam sürmektedir. Bazı maymun grupları Sezar’ın adını bile duymamışken, diğerleri ise onun öğretilerini yanlış anlamıştır. Bu karmaşık ortamda, bir maymun lideri diğer grupları köleleştirmek için insan teknolojisini kullanmaya başlar. Bu sırada klanı ele geçirilen başka bir maymun ise özgürlüğünü bulmak için bir yolculuğa çıkar.

Orijinal AdıKingdom of the Planet of the Apes Film Türü 2024 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Wes Ball Oyuncular Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon, William H. Macy, Eka Darville, Travis Jeffery, Lydia Peckham
İzlenme3703 IMDb7.1 Film Süre145 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz