5.6 / 10
1 1
Film Hakkında
Meg 1: Derinlerdeki Dehşet
Fragman İzle

Büyük bir aile dramını bilim kurgu ve aksiyonla birleştiren bu film, Jonas Taylor’ın, tarih öncesinden kalma dev bir canavarın tehdidi altındaki mürettebatı kurtarma mücadelesini anlatıyor. Uluslararası deniz altı gözlem programının parçası olan bir denizaltı, soyu tükenmiş zannedilen dev bir yaratığın saldırısına uğrar ve Pasifik Okyanusu’nun en derin noktasında mahsur kalır.

Çinli bir okyanus bilimcisi, kızının isteksizliğine rağmen, denizaltındaki mürettebatı kurtarmak için deneyimli derin deniz kurtarma dalgıcını, Jonas Taylor’ı çağırır. Taylor, geçmişte bu canavarla karşılaşmış ve onunla ilgili kişisel bir hesaplaşma içindedir; soyu tükenmiş sanılan devasa Megalodon. Ancak Taylor, sadece kendi korkularıyla değil, aynı zamanda ailesiyle de yüzleşmek zorundadır. Film, aile bağları ve zorlu kararlar üzerine kurulu bu duygusal hikayesiyle izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Orijinal AdıThe Meg Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Jon Turteltaub Oyuncular Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Shuya Sophia Cai, Ruby Rose, Page Kennedy
İzlenme167 IMDb5.6 Film Süre113 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz