6.5 / 10
1 1
Film Hakkında
Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi
Fragman İzle

Gru, Kötü 6’ya katılmak için her şeyi yapar. Ancak, gruptan biri, Gru’nun kötülük potansiyelinden şüphelenir. Bu kişi, Gru’nun Kötü 6’yı ele geçirmek için bir planı olduğunu düşünür.

Gru’nun planı, Kötü 6’nın liderini öldürerek grubun kontrolünü ele geçirmektir. Gru, planını uygulamaya koyar ve Wild Knuckles’ı öldürür. Ancak, Gru’nun planı başarısız olur.

Gru, Kötü 6’nın geri kalanı tarafından yakalanır. Grup, Gru’yu öldürmek ister. Ancak, Wild Knuckles’ın kızı, Gru’nun hayatını kurtarır.

Gru, Wild Knuckles’ın kızının yardımıyla kaçar. Gru, Kötü 6’nın kötülüklerinden pişman olur ve iyi bir adam olmaya karar verir.

Gru, Minyonları ile birlikte, dünyayı Kötü 6’dan kurtarmak için çalışmaya başlar. Gru, sonunda amacına ulaşır ve dünyayı kurtarır.

Orijinal AdıMinions: The Rise of Gru Film Türü Aile, Animasyon, Komedi, Macera Film Dili , Film Kalite Yönetmen Kyle Balda, Brad Ableson, Jonathan del Val Oyuncular Steve Carell, Pierre Coffin, Alan Arkin, Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, Julie Andrews, Russell Brand, Jean-Claude Van Damme
İzlenme187 IMDb6.5 Film Süre87 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz