5.1 / 10
1 1
Film Hakkında
Moonfall
Fragman İzle

Ay’ın sıra dışı bir şekilde yörüngesinden sapmasıyla başlayan film, Dünya üzerinde bir bilim kurgu destanının kapılarını aralar. Dünya, bu beklenmedik değişiklikle birlikte yerçekiminin bozulması, doğal afetlerin artması ve kaotik bir ortamın içine sürüklenmesiyle karşı karşıya kalır. Tsunamiler, depremler, volkanik patlamalar ve iklim değişiklikleri gibi felaketler, gezegeni korku dolu bir atmosfere sokar.

Hikaye, eski NASA astronotu Jocinda Fowler’ın (Halle Berry) liderliğinde gelişir. Fowler, bu apokaliptik felaketi çözebilecek tek kişi olduğuna inanmaktadır ve yanında yalnızca iş arkadaşı Brian Harper (Patrick Wilson) bulunmaktadır. İki cesur kahraman, Ay’ın gizemli hareketini durdurmak ve gezegeni kurtarmak için çılgınca bir plan yapar. Ancak, zamanla yarışan Fowler ve Harper’ın bu tehlikeli görevi üstlenmeleriyle birlikte, uzman olmayan bir grup bilim insanı da kendini bu epik mücadelede bulur.

Orijinal AdıMoonfall Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Roland Emmerich Oyuncular Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Charlie Plummer, Kelly Yu, Michael Peña, Carolina Bartczak, Zayn Maloney
İzlenme454 IMDb5.1 Film Süre130 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz