5.9 / 10
1 1
Film Hakkında
Mumyalar
Fragman İzle

Antik Mısır’ın sırlarla dolu topraklarında, üç cesur mumyanın öyküsü başlıyor. Zamanda yolculuk edercesine, bir araya gelen bu esrarengiz dostlar, büyüleyici bir maceranın içine sürükleniyorlar.
Mısır’ın gizemli derinliklerinde, 3000 yıllık bir yeraltı şehri keşfediliyor. Bu efsanevi şehir, Prenses Nefer ve sadık arkadaşı Thut’un serüvenlerine tanıklık ediyor.
İmparatorluk, Nefer’in Thut ile evlenmesini istiyor. Ancak Nefer ve Thut, kendi istekleriyle hareket etmek istiyorlar.
Nefer, özgürlüğüne düşkün bir prensesken; Thut ise bağlılık konusunda endişeli bir adamdır. Ancak tanrıların buyruklarına meydan okuyamazlar.
Bu yüzden Thut, Nefer’le evlenip Firavun’un yüzüğünü getirmesi için yedi gün süresi olduğunu öğrenir. İkisi, zorlu görevi başarmak ve birbirlerini daha iyi tanımak için bir araya gelir.
Yeraltı şehrinin labirentlerinde ve antik mezar odalarında birlikte keşifler yaparlar, tuzaklarla dolu yollarda ilerlerler ve komik durumlarla yüzleşirler.

Orijinal AdıMummies Film Türü 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Juan Jesús García Galocha Oyuncular Óscar Barberán, Ana Esther Alborg, Luis Reina, María Luisa Solá, Jaume Solà, José Luis Mediavilla, José Javier Serrano, Aleix Estadella
İzlenme113 IMDb5.9 Film Süre88 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz