5.5 / 10
1 1
Film Hakkında
Nieobliczalna
Fragman İzle

Martyna ve Wojciech’in masumane görünen ilişkisi, aslında karanlık bir gölgenin altında saklı gerçekleri barındırmaktadır. Martyna, kocasının duyarsızlığına karşı mücadele etmektedir. Her geçen gün, içinde büyüyen acı ve yalnızlık duygusu, onu derinden etkilemektedir ve geçmişteki umutlarını kaybetmesine neden olur.

Alicja’nın ise tek derdi oğlu Daniel’in geleceği üzerinedir. Daniel’in hayatındaki Adelina’nın varlığı, Alicja’nın içinde kaygı uyandırır. Adelina’nın ailesine olan sorumluluğu ve Daniel’e duyduğu karışık duygular, Alicja’nın zihnini meşgul eder.

Martyna ile Alicja’nın yolları, beklenmedik bir şekilde kesişir ve birbirlerinin hayatlarına derin etkiler bırakır. Bu etkileşim, zamanla yasak bir aşka dönüşür. Ancak bu aşk, beraberinde gizemli olaylar ve şok edici bir ölüm getirir, herkesin hayatını alt üst eder.

Orijinal AdıUnpredictable Film Türü 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Suç, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Piotr Trzaskalski Oyuncular Agnieszka Grochowska, Magdalena Cielecka, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Pawel Malaszynski, Dawid Ptak, Magdalena Czerwinska, Andrzej Seweryn, Grzegorz Damiecki
İzlenme49 IMDb5.5 Film Süre101 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz