4.3 / 10
1 1
Film Hakkında
Night of the Missing
Fragman İzle

Fırtınalı bir Noel gecesinde, kasaba şerifi sakin bir şekilde ofisinde otururken, kapısı hızlı bir şekilde çalındı. Şerif, kapıyı açtığında karşısında gizemli bir kadın buldu. Kadının gözleri, derin bir sırrı saklar gibi parlıyordu.

Kadın, sessizce içeri girdi ve şerife tuhaf hikayeler anlatmaya başladı. İlk hikaye, şeker düşkünü bir çocuğun ihmal edilmiş hayatını anlatıyordu. Çocuk, ailesi tarafından terk edilmiş ve sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Kadın, çocuğun kayboluşunun ardındaki gerçeği bulmak için şeriften yardım istedi.

İkinci hikaye, sıkılan bir genç kızın telefon seks operatörü olarak iş bulmasını konu alıyordu. Kadın, genç kızın hayatının nasıl değiştiğini ve bu işin ona beklenmedik bir özgüven getirdiğini anlattı. Ancak, genç kızın kayboluşuyla ilgili bir ipucu bulunamamıştı.

Üçüncü hikaye, en iyi arkadaşının kayboluşunun tuhaf gerçeğini keşfeden bir kadını anlatıyordu. Kadın, arkadaşının izini sürerken, kasabanın derinliklerinde gizlenen bir sırrı ortaya çıkardığını söyledi. Ancak, bu sır, kadının da kendi hayatını tehlikeye atmasına neden oldu.

Son hikaye ise bir adamın, hayalet gibi yankıları olmadan tutamayacağı bir söz vermesini konu alıyordu. Kadın, adamın geçmişte yaptığı bir hata yüzünden hayaletlerle yaşadığını ve bu sözü tutmadığı sürece onlardan kurtulamayacağını anlattı. Şerif, bu adamın kayboluşunu çözmek için elinden geleni yapmaya karar verdi.

Orijinal AdıNight of the Missing Film Türü 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Samuel Gonzalez Jr., Matthew Hersh Oyuncular Meredith Thomas, Jill Awbrey, Gigi Gustin, Bill Moseley, Sheila Ball, Moriah N. Boone, Philip Estrin, Jenna Kanell
İzlenme109 IMDb4.3 Film Süre73 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz