7.2 / 10
1 12
Film Hakkında
Ölümcül Çarpışma
Fragman İzle

Ölümcül Çarpışma 2023 filmi, gerilim dolu sahneleriyle aksiyon severlerin beğenisini kazandı. Başrolde Jackie Chan’in canlandırdığı emekli bir CIA ajanı olan William Turner yer alıyor. Turner, geçmişteki bir operasyonda ihanete uğramış ve birçok meslektaşını kaybetmiştir. Emekli olduktan sonra sessiz bir yaşam sürmeye çalışırken, beklenmedik bir olay patlak verir.

Turner, intikam almak ve kendisini ortadan kaldırmak isteyen bir grup eski düşmanıyla karşı karşıya gelir. Bu grup, Turner’ın geçmişteki hatalarını kullanarak kendi planlarını gerçekleştirmek istemektedir. Turner, sevdiklerini korumak ve adaleti sağlamak için mücadeleye geri dönmek zorunda kalır.

Bu sırada Turner, gizemli ve yetenekli bir hacker olan Emily Walker ile tanışır. İkisi birlikte çalışarak, düşmanların peşinde koşarken geçmişin izlerini takip ederler. İntikamcıların planının perde arkasındaki gerçekleri açığa çıkardıkça, Turner’ın geçmişiyle yüzleşmesi gereken sırlar ortaya çıkar.

Film boyunca, Turner ve Walker tehlikeli takip kovalamacalarına, yüksek gerilimli dövüş sahnelerine ve entrikalara karışır. Aynı zamanda, karakterlerin derinliklerini keşfederiz ve Turner’ın geçmişte yaptığı hatalardan ders almasını ve intikamın karanlık yolunda ilerlememeyi öğrenmesini izliyoruz.

Orijinal AdıHidden Strike Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , , Yönetmen Scott Waugh Oyuncular Jackie Chan,John Cena,Chunrui Ma,Wenli Jiang,Jia Xu,Jun Gong,Rima Zeidan,Minghao Hou
İzlenme2063 IMDb5.3 Film Süre102 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz