5.4 / 10
1 7
Film Hakkında
Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş
Fragman İzle

ÖrümcekAdam Örümcek Evrenine Geçiş 2023 filmi, Miles Morales adlı bir genç üzerinde radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılması sonucu olağanüstü yetenekler kazanarak farklı bir evrene geçiş yapmasını konu ediyor.

Miles, Gwen Stacy ile tekrar bir araya gelir ve birlikte çoklu evrenler boyutuna geçerler. Ancak orada birçok örümcek-insanla karşılaşır ve bu kahramanlar, evreni koruma göreviyle karşı karşıya kalır. Zamanla ortaya çıkan büyük bir tehdit karşısında Miles’a büyük bir görev düşer ve sevdiklerini korumak için yeteneklerini doğru bir şekilde kullanmalıdır.

ÖrümcekAdam: Örümcek Evrenine Geçiş filmi, Marvel Sinematik Evrenin bir parçası olmayacak ve orijinal ismi Spider-Man: Across the Spider-Verse olarak belirlenmiştir. Filmin süresi 140 dakika olacak ve 2023’ün uzun süreli filmleri arasında yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin Thompson bulunurken, başrollerde Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jake Johnson, Oscar Isaac, Jason Schwartzman ve Issa Rae gibi isimler yer alıyor.

ÖrümcekAdam Örümcek Evrenine Geçiş filmi, aile, aksiyon, animasyon, bilim kurgu, fantastik, komedi ve macera türlerinde ki filmi Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle 4K, 1080p veya 720p gibi farklı kalitelerde izleyebilirsiniz.

Orijinal AdıSpider-Man: Across the Spider-Verse Film Türü 2023 Filmleri, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , Yönetmen Joaquim Dos Santos,Kemp Powers,Justin K. Thompson Oyuncular Shameik Moore,Hailee Steinfeld,Brian Tyree Henry,Luna Lauren Velez,Jake Johnson,Oscar Isaac,Jason Schwartzman,Issa Rae
İzlenme918 IMDb8.8 Film Süre140 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz