5.0 / 10
1 4
Film Hakkında
Penceremden 3: Göz Göze
Fragman İzle

Raquel ve Ares için aşk, sadece mutluluk dolu anlarla dolu değildi; aynı zamanda zorluklarla dolu bir savaşın da adıydı. Uzun mesafelerin yarattığı engellerle mücadele ettikten sonra, yazın gelmesiyle birlikte Costa Brava’nın sıcak kumsallarında bir araya geldiler. Ancak, mutluluklarına gölge düşüren kara bulutlar hızla yaklaşıyordu.

İlişkilerinin geleceği konusunda endişeler içinde debelenirken, ailelerinin ve çevrelerinin baskısı altında kalmaktan kurtulamadılar. Sonunda, kalplerindeki acıyla, ayrılık kararı aldılar. Yeni ilişkilere yönelmek, onları huzura kavuşturamadı; çünkü birbirlerine olan bağları, zamanın testine dayanıklıydı.

Kışın soğuk havası, geçmişin hatıralarını yeniden canlandırdı. Tesadüfen karşılaşmaları, unutulan duyguları alevlendirdi. Geçmişteki zorlukları aşarak, tekrar bir araya gelmeye karar verdiler. Ailelerinin ve çevrelerinin baskısını hiçe sayarak, birbirlerine olan sevgilerine sarıldılar. Kader, onları birbirlerine yeniden bağlamak için çalışıyordu.

Orijinal AdıThrough My Window: Looking at You Film Türü 2024 Filmleri, Dram, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Marçal Forés Oyuncular Clara Galle, Julio Peña, Natalia Azahara, Hugo Arbues, Eric Masip, Pilar Castro, Andrea Chaparro, Lucy Chaparro
İzlenme391 IMDb5.3 Film Süre105 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz