5.6 / 10
1 4
Film Hakkında
Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
Fragman İzle

Hayri, bilim dünyasında adını duyurmuş genç bir deha olarak ön plana çıkıyordu. Özel bir bilim teknik okuluna kabul edilen Hayri, orada gösterdiği üstün yeteneklerle dikkat çekiyordu. Ancak bu kez, başarıları sadece bilimle sınırlı kalmayacaktı.

Hayri’nin yaratıcısı olduğu dev robot Hayrimatör, kötü niyetli Ajan ve adamlarının kontrolü altına girmişti. Rafadan Tayfa, Hayrimatör’ü kurtarmak için bir araya gelerek uzun bir maceraya adım attı. Hayri’nin liderliğindeki ekip, uzayın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıktı.

“Yüzyılın İcadı”nın gücü, dünyayı tehdit eden bir krize dönüştü. Hayri, Zobi, Kâmil, Akın, Sevim, Hale ve Mert birleşerek, Hayrimatör’ü kötü niyetli güçlerin elinden kurtarmak için var güçleriyle mücadele ettiler. Bilimde parlayan yıldızın uzaydaki sınavı, Rafadan Tayfa’nın özverisiyle yazılan destansı bir hikayeye dönüştü.

Orijinal AdıRafadan Tayfa 4: Hayrimatör Film Türü 2023 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera Film Dili Film Kalite Yönetmen Ismail Fidan Oyuncular Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Coşar
İzlenme1098 IMDb5.0 Film Süre92 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz