5.0 / 10
1 1
Film Hakkında
River of Ghosts
Fragman İzle

Dr. Halton, ruh bilimi bilgisine sahip genç bir psikiyatri öğrencisi olarak uzun yıllar sonra kasabasına döndü. Bu kez, iç dünyalarına ışık tutarak insanlara yardım etmeye kararlıydı. Ancak, kasabanın sakinlerinin gözlerindeki derin acıyı fark ettiğinde, bu kasabanın derinliklerinde gizlenen sırlarla dolu olduğunu anladı. Dr. Halton, nehir kenarındaki gizemli olayların peşine düşerken, kendi iç dünyasında da karanlık köşeleri keşfetmeye başladı.

Kasabanın karanlık geçmişi ve insanların korkularıyla yüzleşirken, Dr. Halton’un içsel çatışmaları arttı. Ancak, cesareti ve kararlılığıyla adım attıkça, gizemlerin perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı. Kendisiyle yüzleşmekten kaçamayacağını biliyordu ve bu yolculukta, kasabanın ve kendi kaderini belirleyecek gerçeği bulmak için mücadele etmeye devam etti.

Orijinal AdıRiver of Ghosts Film Türü 2024 Filmleri, Fantastik, Gerilim, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Jules East Oyuncular Janet Atherton, Mimi Bommarito, Judy Cerda, Joseph Chan, Scot Cooper, Rhea Decaro, Robert Fleet, Conner Floyd
İzlenme137 Film Süre102 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz