5.4 / 10
1 4
Film Hakkında
Ruhlar Bölgesi 5 Kırmızı Kapı
Fragman İzle

Ruhlar Bölgesi serisinin beşinci ve son filmi olan Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı, korku severlerin heyecanla beklediği bir yapım. Film, Patrick Wilson’ın yönetmenliğinde çekildi ve Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor gibi oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Ruhlar Bölgesi serisinin orijinal kadrosu da geri dönüş yaparak filmde yer alıyor. Karakterlerin iblislerle olan mücadelesini konu alıyor.

Lambert ailesinin korkunç macerasının son bölümününden esinlenen film de, Josh Patrick Wilson ve üniversite çağındaki oğlu Dalton Ty Simpkins, ailelerinin karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Kırmızı kapının ardında gizlenen Öte’nin daha derinlerine inmek için mücadele ederken, yeni ve daha korkunç olaylarla karşılaşıyorlar.

Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı, ünlü yapımcılar Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell’in ortaklığıyla hayata geçirildi. Filmin senaryosunu ise Scott Teems kaleme aldı. Yönetmen Patrick Wilson, bu filmle ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğunu belirtti ve çekimler sırasında karakterlerin duygusal yoğunluğunu ve gerilimini yansıtmak için özel bir çaba sarf etti.

Ruhlar Bölgesi 5 Kırmızı Kapı, 2023 yılında Kanada’da çekildi. Film, gerilim, gizem ve korku türlerinde yer alıyor. IMDb puanı 6.2 olan filmi 4K, 1080p ve 720p gibi farklı kalitelerde Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Orijinal AdıInsidious: The Red Door Film Türü 2023 Filmleri, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite , , , Yönetmen Patrick Wilson Oyuncular Ty Simpkins,Patrick Wilson,Rose Byrne,Sinclair Daniel,Hiam Abbass,Andrew Astor,Juliana Davies,Steve Coulter
İzlenme848 IMDb5.5 Film Süre107 Dk. Yıl Ülke ,
Filme Yorum Yaz