4.0 / 10
1 1
Film Hakkında
Sunrise
Fragman İzle

Uzun yıllar boyunca hizmet vermiş emekli polis Fallon, bir dizi dehşet verici olayın ardından emekli olmuştur. Ancak emeklilik, beklediği huzurlu dönemi getirmez. Bir gün, geçmişte görev yaptığı korkunç suç mahalline geri dönmek zorunda kalır. Bu dönüş, onu hayatının en tuhaf ve karanlık olaylarından biriyle tanıştırır. Kırsal kasabanın sakinleri, Fallon’ın dönüşünün ardında yatan sırları çözmeye kararlıdır. Zamanla, bu karanlık ziyaretçinin aslında bir vampir olduğunu ve kanla beslendiğini keşfederler.

Fallon, beklenmedik bir dostluk kurduğu nazik bir göçmen aileyle karşılaşır. Ancak geçmişiyle yüzleştiğinde, intikam ve kefareti içeren zorlu bir seçimle karşı karşıya kalır. Eski polis, kasabanın güvenliği ve geleceğini belirleyen bir mücadeleye sürüklenir. Geçmişin karanlık gölgeleriyle mücadele ederken, yeni bağlantılar kurar ve içsel çatışmalarıyla yüzleşir.

Orijinal AdıSunrise Film Türü 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Film Dili Film Kalite Yönetmen Andrew Baird Oyuncular Forrest Bothwell, Chike Chan, Riley Chung, Olwen Fouéré, William Gao, Teddy Parker, Guy Pearce, Alex Pettyfer
İzlenme582 IMDb4.0 Film Süre93 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz