4.4 / 10
1 1
Film Hakkında
Zodyak Şövalyeleri
Fragman İzle

Seiya, zorlu bir sokak hayatında hayatta kalmak için mücadele eden genç bir adamdı. Bir gün, bir dövüş sırasında, Seiya hiç bilmediği bir mistik güçle karşılaştı. Bu güç, onu savaşan azizlerin, eski büyü eğitimlerinin ve reenkarne bir tanrıçanın dünyasına sürükledi.

Bu yeni dünyada, Seiya’nın hayatı tamamen değişti. Eskiden korkak ve güçsüz bir adam olan Seiya, şimdi güçlü ve yetenekli bir savaşçıydı. Seiya, bu yeni güç sayesinde, kız kardeşi Seika’yı bulma ve onu kurtarma umudunu yeniden kazandı.

Ancak, Seiya’nın önünde birçok zorluk vardı. Eski büyüler, güçlü rakipler ve reenkarne tanrıçanın korumasına ihtiyaç duyar. Seiya, inatçılığı ve kararlılığıyla bu zorlu dünyada var olmaya çalışırken, geçmişiyle yüzleşmeli ve her şeyi feda etmeye hazır olmalıdır. Seiya’nın kendi içindeki gücü keşfetmek ve savaşan azizler arasında saygın bir yer edinmek için verdiği mücadele, onu gerçek bir kahramana dönüştürecekti.

Orijinal AdıKnights of the Zodiac Film Türü 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Macera, Yabancı Filmler Film Dili , Film Kalite Yönetmen Tomasz Baginski Oyuncular Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl, Sean Bean, Caitlin Hutson
İzlenme79 IMDb4.4 Film Süre112 Dk. Yıl Ülke
Filme Yorum Yaz